Strefa SPA

W strefie SPA znajdują się trzy sauny:

 • SAUNA SUCHA - korzystnie wpływa na układ krążenia, wytrzymałość i odporność.
 • SAUNA INFRARED - sauna na podczerwień, jej działanie lecznicze związane jest z promieniami podczerwonymi i wytwarzaną przez nie energią cieplną. Mogą ją stosować zarówno dzieci, jak i osoby starsze (jeśli nie ma wyraźnych przeciwwskazań lekarskich).
 • SAUNA PAROWA - pomaga zrelaksować całe ciało. Temperatura w niej nie jest tak wysoka jak w innych typach saun, dzięki czemu nie powoduje uczucia duchoty.

Regulamin strefy SPA

 1. Prosimy o przychodzenie na zabiegi do SPA na 5 minut przed umówionym czasem wizyty.
 2. W przypadku niestawienia się na zarezerwowane zabiegi (bez odwołania minimum 3 godzin wcześniej) będzie pobierana opłata w wysokości 50 % wartości zamówionego zabiegu.
 3. W przypadku spóźnienia się na zabieg z winy Gościa, czas spóźnienia zostaje odliczony odłącznego czasu zabiegu.
 4. SPA jest strefą ciszy i relaksu, dlatego prosimy o: nieużywanie telefonu komórkowego, niepalenie tytoniu, niespożywanie napojów alkoholowych lub innych środków odurzających podczas przebywania na terenie SPA.
 5. Do SPA nie będą wpuszczane osoby: z otwartymi ranami i stanami zapalnymi skóry, z oznakami chorób stwarzających niebezpieczeństwo, z oznakami chorób skórnych i zakaźnych których zachowanie stanowi zagrożenie dla innych gości i pracowników SPA,
  których stan higieny odbiega od ogólnie przyjętych norm
 6. SPA zastrzega sobie prawo do przerwania zabiegu przez pracownika, jeżeli spotka się on z niestosowanym zachowaniem Gościa (agresja, propozycje seksualne, itp.)
 7. Na teren SPA zabrania się wprowadzania psów i innych zwierząt.
 8. Osoby naruszające porządek publiczny lub przepisy regulaminu SPA będą usuwane z obiektu bez zwrotu poniesionych kosztów wstępu.
 9. Obowiązuje zmiana obuwia na zastępcze po wejściu do przebieralni.
 10. W celu zwiększenia skuteczności zabiegów, prosimy o: unikanie obfitych posiłków godzinę przed planowanym zabiegiem, korzystanie z pływalni, sauny lub jacuzzi zawsze przed zabiegami, unikanie kąpieli słonecznej bezpośrednio przed i po zabiegu, poinformowanie przed zabiegiem o zażywanych lekach, przebytych chorobach i ewentualnych przeciwwskazaniach.
 11. Należy zgłaszać personelowi SPA wszelkie nieprawidłowości, usterki itp. mające wpływ na eksploatację centrum rekreacyjnego.
 12. Na terenie Spa obowiązuje cisza. Pracownicy SPA mają prawo wyprosić osoby, które nie dostosowują się do zasad przestrzegania ciszy lub w jakikolwiek sposób wpływają na dyskomfort innych gości.
 13. Korzystanie z MALINOWY POTOK Wellness - Spa - Beauty, dozwolone jest jedynie dla osób powyżej 15 roku życia.
 14. Wejście do MALINOWY POTOK Wellness - Spa - Beauty możliwe jest po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji lub zakupu wolnej usługi oraz uiszczenie opłaty zgodnej z obowiązującym cennikiem SPA.
 15. MALINOWY POTOK Wellness - Spa - Beauty zastrzega sobie prawo do zmiany godzin funkcjonowania całości lub poszczególnych stref oraz całodziennego wyłączenia poszczególnych stref w tym gabinetu masażu.
 16. Wszystkie osoby znajdujące się na terenie MALINOWY POTOK Wellness - Spa - Beauty zobowiązane są do przestrzegania regulaminu.
Masaż klasyczny rozgrzewający  25 min 140 zł
Masaż klasyczny relaksacyjny 25 min 130 zł
Masaż klasyczny relaksacyjny 55 min 180 zł
Masaż twarzy, szyi i dekoltu 25 min 120 zł
Masaż głowy (suchy) 25 min 120 zł
Masaż świecą aromatyczną 25 min 140 zł
Masaż świecą aromatyczną 55 min 200 zł
Masaż aromaterapeutyczny 55 min 200 zł
Masaż gorącymi kamieniami 55 min 220 zł
Masaż antycelulitowy 55 min 180 zł
Hotel Malinowy Potok zastrzega sobie prawo do odwołania wykonania masażu w przypadku gdy gabinet masażu jest zajęty i nie ma możliwości wykonania dodatkowych masaży oraz w przypadku braku wyspecjalizowanego personelu w dniu, w którym miałby odbyć się masaż.